Na przestrzeni wielu lat realizacji dostaw i montaży, zaprojektowaliśmy najoptymalniejszą wersję obudów dla generatorów.

 Agregat posiada otwory transportowe dla każdego sprzętu wyposażonego w widły (wózek widłowy, koparka, ładowarka). 🚧🚧🚧

W górnej części obudowy znajduję się kanał na pas transportowy. Oprócz tego każdy narożnik agregatu posiada otwór pozwalający na przymocowanie pasa/liny z hakiem.

Najważniejszą kwestią w trakcie załadunku, jak i przewożenia jest oczywiście bezpieczeństwo.

Kanał na pas transportowy zlokalizowany na górze agregatu, został zaprojektowany tak, aby utrzymać bez problemu ciężar całej jednostki.
Jest to opcja stosowana w czasie załadunku do pojazdu, gdzie gabaryty nie pozwalają na umiejscowienie agregatu po jego szerokości, a jedyna możliwość to umieszczenie go po jego długości.

Docelową formą załadunku są widoczne na zdjęciu płozy do załadunku jednostki dzięki wózkowi widłowemu, są one bardzo wytrzymałe i mniej narażone na uszkodzenia z racji zmian konstrukcyjnych w nowszych modelach (wcześniejsze jednostki posiadały zbiorniki paliwa umieszczone w podstawie, aktualnie są one wymiennym elementem umiejscowionym po boku jednostki)

Na czas transportu, agregat mocujemy pasami pomiędzy górnym kanałem, za zaczepy znajdujące się na końcach urządzenia, jak i wszerz, przez płozy na dole jednostki.

Takie zabezpieczenie gwarantuje nam, że podczas transportu, agregat nie przesunie się , oraz nie ulegnie uszkodzeniom w razie awaryjnego hamowania.