diesel - na przyczepie

Agregat Diesel 100kW / 125kVA • Agregat prądotwórczy 90 kw • 90 kva | Wa-Tech - Specjaliści od Agregatów

Cena brutto: Na zamówienie
Cena netto:
Dostępność: Na zamówienie
Kontakt: +48 530-555-435
+48 574-172-124
e-mail: [email protected]

 

Agregat prądotwórczy Barracuda 100kW 110kW  (125kVA , 137kVA)

Generator z funkcją automatycznego uruchamiania przy zaniku zasilania z sieci stanowi niezawodne rozwiązanie, które gwarantuje ciągłość pracy w każdych warunkach. Urządzenie automatycznie przełącza się na zasilanie awaryjne, skutecznie zapobiegając przestojom i minimalizując potencjalne straty wynikające z przerw w dostawie energii elektrycznej.

Wersja super silent została stworzona z myślą o zapewnieniu najwyższego komfortu użytkowania. Obudowa generatora została wyposażona w specjalistyczną matę dźwiękochłonną, która efektywnie tłumi hałas, co sprawia, że urządzenie doskonale sprawdza się w wymagających warunkach przemysłowych, a także w miejscach, gdzie cisza jest priorytetem, takich jak osiedla mieszkaniowe, biura czy obiekty użyteczności publicznej.

Generator ten łączy nowoczesną technologię z cichą pracą i automatycznym działaniem, dzięki czemu w pełni odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zastosowanie przyczepy transportowej znacząco podnosi uniwersalność i wielozadaniowość samego agregatu.
Mocna i stabilna konstrukcja przyczepy gwarantuję pełne bezpieczeństwo oraz niezawodność w wykorzystywaniu samego agregatu.

Parametry techniczne przyczepy transportowej :

  • Model Wiola
  • Producent osi Al-Ko (germany)
  • Producent haku Al-Ko (germany)
  • DMC  do 2750kG (wartość ta może zostać ustalona w zależności od przeznaczenia)
  • Rodzaj osi 2x oś Hamowana
  • Konstrukcja Mocna ażurowa + ocynk
  • Koła 185 R 14 C
  • Waga 570kg

Markowe komponenty oraz staranne wykonanie zapewniają wysoką jakość urządzenia, co sprawia, że agregat doskonale sprawdza się zarówno w przemyśle, jak i w gospodarstwach domowych.

Wyposażony w niezawodny silnik Ricardo, agregat gwarantuje niezawodną pracę oraz niskie koszty eksploatacji, dzięki przemyślanej konstrukcji i nowoczesnej technologii.

Sterownik Smartgen charakteryzuje się prostą obsługą i intuicyjnym interfejsem, co ułatwia zarządzanie urządzeniem. Dodatkowo oferuje zaawansowane funkcje, które będą przydatne specjalistom z branży elektroinstalacyjnej.

Zintegrowany moduł SZR (samoczynne załączenie rezerwy) zapewnia nieprzerwaną dostawę energii w przypadku awarii głównego źródła prądu. Agregat jest zaprojektowany do pracy w trybie automatycznym – w przypadku braku zasilania z sieci, urządzenie uruchamia się samodzielnie i przejmuje zasilanie instalacji. Po przywróceniu energii z sieci, generator automatycznie przełącza system na główne źródło zasilania, a następnie schładza się i wyłącza.


Parametry techniczne agregatu prądotwórczego :

  • moc maksymalna,chwilowa  110kW (137kVA)
  • moc ciągła 100kW (125kVA)
  • wymiary 290 x 105 x 160 (cm)
  • waga 1616kg
  • instalacja elektryczna 24V
  • napięcie 230V / 400V
  • częstotliwość 50Hz
  • wyciszona obudowa, głośność 80db (7 metrów)
  • zbiornik paliwa pojemności 150L
  • zabezpieczenie 180A
  • gwarancja 36 miesięcy

 

Parametry techniczne silnika :

  • marka Ricardo
  • model R6105AZLDS
  • moc 110kW (149KM)
  • liczba cylindrów 6
  • chłodzenie silnika ciecz
  • elektronicznie regulowana pompa wtryskowa
  • pojemność 6750cm³
  • Turbodoładowany
  • obroty 1500rpm
  • rozruch elektryczny
  • rozłącznik masy

 

Parametry techniczne prądnicy:

  • marka Barracuda
  • moc maksymalna 110kW / 137kVA
  • model CJ274D
  • typ samowzbudna, bezszczotkowa
  • uzwojenie : 100% miedź
  • chłodzenie : powietrze
  • stabilizacja napięcia :  +/- 2%
  • stabilizacja częstotliwości :  +/- 2%
  • współczynnik mocy 0,8 cos
  • osłona IP23

 

Oferta dotyczy agregatu prądotwórczego po przeglądzie zerowym!

Cena obejmuje urządzenie w pełni przygotowane do natychmiastowej pracy. Aby zapewnić najwyższą jakość, przeprowadzamy kompleksowy proces testów i kontroli, dzięki czemu Klient otrzymuje sprzęt gotowy do uruchomienia „od ręki”. Agregat jest wyposażony we wszystkie niezbędne płyny eksploatacyjne, takie jak olej silnikowy, płyn chłodniczy oraz olej do pompy wtryskowej. Używamy płynów, które są dostosowane do pracy w ekstremalnych temperaturach – zarówno niskich, jak i wysokich.

Wszystkie materiały eksploatacyjne pochodzą od renomowanych producentów – stosujemy oleje marek Motul oraz Total Quartz. Dodatkowo agregat wyposażony jest w markowy akumulator Exide o pojemności 70-80 Ah.

Urządzenie przechodzi szczegółowe testy obciążeniowe, zarówno przy minimalnym, jak i maksymalnym obciążeniu. W trakcie tych testów dokonujemy końcowej regulacji wszystkich nastaw i parametrów programowych. Dzięki tak przeprowadzonej procedurze Klient otrzymuje agregat, który jest w pełni gotowy do pracy bez potrzeby dodatkowych przygotowań.

 

Na wyposażenie agregatu składa się  :

  • wyciszona obudowa
  • silnik Ricardo
  • prądnica Barracuda
  • regulator napięcia Stamford
  • moduł SZR (ATS) 
  • sterownik Smartgen wraz z wyświetlaczem
  • automatyczny prostownik
  • automatyczna grzałka bloki silnika
  • podgrzewanie dolotu powietrza
  • oświetlenie komory silnika
  • otwory do transportu wózkiem widłowym
  • uchwyty transportowe dla dźwigu /HDS
  • wymienny aluminiowy zbiornik paliwa
  • tłumik wyciszający, odprowadzający spaliny
  • komplet zamontowanych wibroizolatorów drgań
  • wyłącznik prądowy (listwa odbioru mocy)
  • wyłącznik awaryjny
  • złącze portu komunikacyjnego Modus *
  • złącze komunikacyjne Ethernet*
  • moduł GSM*
  • gniazda odbioru mocy 2 x 400V  ;  3 x 230V
  • komplet wtyczek 2 x 400V ; 3 x 230V
  • czujnik ciśnienia oleju
  • czujnik temperatury płynu chłodniczego
  • syrena sygnalizacyjna
  • czerpnie i wrzutnie powietrza w obudowie
  • komplet patentowych zamykanych zamków (agregat zabezpieczony przed dostępem osób trzecich)

(* – dostępność modułu Modbus, Ethernet, GSM oraz ich konfiguracja wymaga wcześniejszego zatwierdzenia z opiekunem Handlowym i nie jest opcją standardową. )

 

Dlaczego warto wybrać agregat marki Barracuda ?

Jako Polski Producent oferujemy pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji. Poza wspomnianym już markowym wyposażeniem, oraz obszernym i kompleksowym przeglądem zerowym możemy przedstawić dodatkowe argumenty za wyborem naszego rozwiązania.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, posiadamy zaplecze parku części zamiennych oraz eksploatacyjnych dostępnych od ręki. Dodatkowo nasz zespół mobilnych techników gwarantuję możliwość uzyskania obsługi nie tylko w okresie gwarancji (przeglądów gwarancyjnych), ale również po tym okresie. Warto mieć na uwadze, że ważnym jest nie tylko wsparcie i ochrona w czasie trwania gwarancji jak również i po tym okresie.

Polski producent, oznacza możliwość modyfikacji oraz dostosowania urządzenia dla potrzeb odbiorcy. Jeśli inwestycja wymaga zastosowania innego rozwiązania lub modyfikacji tego prezentowanego (już zakupionego), zapewniamy wsparcie i ofertę na konfigurację sprzętu i dostosowanie go do zaleceń odbiorcy.

 

 

dotyczy agregatu :
kod producenta : B100kWRP
model : B100kW-Ricardo|P
EAN : 5907371643858


Producent :

Nazwa producenta:
Wa-Tech Agnieszka Waszkowiak
ul. Sprzeczna 9, 62-002 Suchy Las
[email protected]

Osoba odpowiedzialna w UE :
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE odpowiedzialny za określone obowiązki dotyczące zgodności produktu.
Wa-Tech Agnieszka Waszkowiak
ul. Sprzeczna 9
Suchy Las,PL,62-002
[email protected]
530555435

dotyczy przyczepy :
model : W2
Producent :

Nazwa producenta:
WIOLA-POLSKA SP. Z O.O.
ul. Przemysłowa 24
44-190 Knurów
[email protected]

Osoba odpowiedzialna w UE :
Osobą odpowiedzialną jest podmiot gospodarczy z siedzibą w UE odpowiedzialny za określone obowiązki dotyczące zgodności produktu.
WIOLA-POLSKA SP. Z O.O.
ul. Przemysłowa 24
44-190 Knurów
[email protected]
32 232 19 65

Dane techniczne agregatu


Silnik6 cylindrowy wolnossący
Układ podgrzewania kolektoraTAK
Moc maksymalna Agregatu121kW 150kVA
Moc stała Agregatu100kW 125kVA
Stabilizacja NapięciaTAK
Gniazda230V x3szt  400V x 2szt
Uklad podtrzymania akumulatoraTAK
Układ podgrzewania silnikaTAK
ATS/SZRTAK
Wymiary (cm)290x110x155
Waga netto (kg)1750

Dane techniczne przyczepy 2 osiowej


ModelWiola 60-100kW
Producent osiAl-ko (Germany)
Producent hakuAl-ko (Germany)
Dopuszczalna masa całkowita2700kg
Rodzaj osioś hamowana
Konstrukcjaażurowa + ocynk
Koła185R 14C
Rodzajprzyczepa specjalna

150 000+
produktów i części zamiennych
15
lat na rynku
16 000+
zadowolonych klientów
200+
realizacji rocznie