Wybraliśmy Nasz agregat prądotwórczy, przebrnęliśmy przez gąszcz ofert, przebrnęliśmy przez internetowych „doradzaczy”. Zaliczka wpłacona , agregat będzie za dwa dni…. ale co dalej?

 

Na rynku spotkać można wiele ofert zakupu agregatów prądotwórczych, jeszcze mniej jest bezpośrednich producentów. Najmniej jest jednak firm zajmujących się tematyką montażu agregatu prądotwórczego od A do Z.
Jeśli mamy możliwość zakupu agregatu w firmie która wykona inwestycję od A do Z – mamy szczęście.
Gdy kupiliśmy sam agregat, a sprzedawca nie chce go podłączyć możemy posiłkować się firmami z branży elektroinstalacyjnych.
Dobrym przykładem oferty wraz z możliwością pełnej usługi (montaż,podłączenie,prace budowlne/instalacyjne) jest np:

agregat prądotwórczy 30kW
agregat prądotwórczy 20kW otwarty
agregat prądotwórczy 80kW

Każdy z wymienionych wyżej agregatów może zostać zamówiony wraz z kompleksową usługą.

Częste błędy Kupujących to pytanie : ile kosztuje podłączenie agregatu prądotwórczego ? proszę wycenić montaż ?
Należy mieć na uwadze, że na kompleksowy montaż agregatu prądotwórczego składa się wiele czynników :
– lokalizacja
– czy należy wykonać fundament
– czy agregat ma być w pomieszczeniu czy na zewnątrz (agregaty montowane wewnątrz muszą zostać doposażone w czerpnię powietrza, oraz układ odprowadzenia spalin).
-długość całej instalacji , przebicia przez ściany, lokalizację rozdzielni – nie każdy ma świadomość że sam przewód którym będzie płynąć napięcie to przecież koszt około 55zł netto za 1 metr.
– istotnymi czynnikami, są również prace budowlane lub nawet wykończeniowe.

 

W praktyce każdy montaż agregatu prądotwórczego jest inny, i do każdej inwestycji należy podejść indywidualnie – dlatego w rozmowach z Klientem zalecamy wizję lokalną.
Tylko oględziny miejsca inwestycji pozwalają na określenie właściwego kosztu.
Czasem zdarza się, że w trakcie wykonywania inwestycji odkrywamy „kwiatki” pozostawione przez innego wykonawce instalacji. Przykładem był montaż agregat prądotwórczy 50kW gdzie zastaliśmy główną rozdzielnie w stanie zbliżonym do talerza spaghetti.

 

 

Jeśli poszukujesz sprzedawcy, którym jest kimś więcej niż tylko sprzedawcą agregatów prądotwórczych to jak najbardziej dobrze trafiłeś.

wa-tech.pl  – Agregaty prądotwórcze to dla Nas chleb powszedni !  Produkcja, montaż , serwis – zamówienia specjalne –  Zapraszamy.
Potrzebujesz referencji ? sprawdź Naszą galerię realizacji .

 

 

 

Sprawdź naszą ofertę > Wypożyczalnia agregatów prądotwórczych