Wa-Tech dociera nawet w najdalsze zakątki Polski, wszędzie tam gdzie poszukiwany jest rzetelny i pewny wykonawca – można na nas liczyć.

Klient z okolic rejonów południa Polski mierzył się z kilkoma problemami w swojej hodowli kur niosek.
Jednym z głównych problemów były 3 punkty odbioru prądu pracujące na 3 niezależnych instalacjach, problemem mniej istotnym z jakim mierzy się większość Klientów to dobór mocy i rodzaju agregatu prądotwórczego.  Przy wielu wątpliwościach i problemach na szczęście Inwestor trafił we właściwe miejsce.

Dla wskazanej inwestycji dobrano jednostkę w wersji otwartej niezabudowanej, zaprojektowaliśmy dla Klienta instalację pozwalającą na zasilenie 3 punktów odbioru (wymagało do zastosowania 3 modułów automatyki).

Inwestycję zrealizowano w znacznej części we współpracy z Inwestorem jako wykonawcą – dzięki takiemu rozwiązaniu Klient zaszczędził znaczną część środków. Na miejsce inwestycji dostarczono agregat wraz ze wszystkim potrzebnymi modułami, po wykonaniu przez Inwestora instalacji zgodnie z naszym projektem – pojawiliśmy się w celu wykonania podłączenia , uruchomienia, oraz szkolenia z obsługi.

Kolejna inwestycja zakończona sukcesem. Poniżej przedstawiamy również krótki film prezentujący pracę dwóch modułów automatyki jednocześnie (na filmie widać moment przełączenia pomiędzy źródłami zasilania).

29.01.20
Marcin Przybylski