Agregat prądotwórczy z montażem ?  tylko od Wa-Tech.Inwestycję poprzedzała wizja lokalna w domu pomocy społecznej – Klient wskazał, że poszukuje firmy która zajmie się montażem i wykonaniem instalacji zasilania rezerwowego kompleksowo.

Inwestycję poprzedzała wizja lokalna w domu pomocy społecznej – Klient wskazał, że poszukuje firmy która zajmie się montażem i wykonaniem instalacji zasilania rezerwowego kompleksowo.
Kupując agregat warto wybrać firmę zajmującej się branżą kompleksowo, jeśli planujemy podłączenie i montaż agregatu przy wykorzystaniu firmy zewnętrznej – warto aby dostawca/producent agregat mógł nam pomóc jeśli okażę się, że podwykonawca natrafił na problem.

Zdjęcia z przedmiotowej realizacji przedstawiają kompleksowy montaż wykonywany przez firmę Wa-Tech Łukasz Waszkowiak.  Jako podstawę pod agregat został zastosowany gotowy betonowy prefabrykat – rozwiązanie bardzo popularne, niedrogie – spełniające swoją funkcję po odpowiednim przygotowaniu podłoża.
Zgodnie ze standardowym przebiegiem montażu – po zakończeniu usługi przeprowadzono szkolenie z obsługi oraz próbne uruchomienie generatora.

Urządzenie zastosowane podczas inwestycji to agregat prądotwórczy Barracuda 60kW . Jednostka wyposażona w 4 cylindrowy turbodoładowany silnik Diesla marki Q-boot – mimo że silnik wskazany jest do zasilania częstego/stałego , nic nie stoi na przeszkodzie aby wykorzystać go jako napęd zasilania rezerwowego co też zostało zaplanowane podczas przedmiotowego montażu.
Generatory marki Barracuda bez względu na rodzaj zastosowanej jednostki napędowej charakteryzują się bardzo wysoką jakością generowanego napięcia – dając pełną gwarancję i bezpieczeństwo działania odbiorników w instalacji.