Agregaty marki Barracuda znajdują zastosowanie w każdej branżyJako producent – dbamy o to aby każdy agregat był spersonalizowany dla konkretnej inwestycji.
Obok wielu odbiorców z ramienia służby zdrowia, wojska, gospodarstwa rolnego – znajdujemy również Klientów z obszaru związanego z żeglugą.

Prezentujemy zdjęcia wykonane podczas przeglądów dwóch jednostek zamontowanych na statkach typu „pchacz”  – mimo wieku agregatów oraz kiepskich warunków pracy – agregaty spisują się znakomicie. Warto zwrócić uwagę że jeden z agregatów posiadał wskazanie 2777mtg – osiągnięcie takiej wartości nie było dla niego żadnym kłopotem. Agregaty marki Barracuda (jeśli zostaną właściwie dobrane i skonfigurowane do konkretnej inwestycji), mogą z powodzeniem spisywać się podczas wieloletniej pracy rezerwowej lub podczas pracy częstej/stałej. Agregaty prądotwórcze należy podzielić na dwie grupy:
a) praca rezerwowa
b) praca częsta
Przeznaczenie agregatu prądotwórczego jest ważne, a samo skonfigurowanie sprzętu do zastosowania przekłada się na zadowolenie z posiadanego sprzętu.
Agregaty na wspomnianych statkach „pchacz” dzięki właściwej konserwacji i bardzo dobrych silnikach (silnik Qbot) będą jeszcze długo służyły na obu jednostkach.