Firma Wa-Tech działa prężnie w kilku płaszczyznach branży agregatów prądotwórczych. Oprócz produkcji, sprzedaży i serwisu – oferujemy również wynajem agregatów prądotwórczych.

W Naszej ofercie produktów na wynajem znajduję się szeroki zakres mocowy agregatów
20kW 28kW 40kW 60kW oferujemy również urządzenia o większej rezerwie mocy.

Agregaty dostarczamy z pełnym zbiornikiem, jeśli jest to konieczne zapewniamy również osobę do obsługi urządzenia na czas wynajmu.  Staramy się być elastyczni, Naszym celem jest dostosowanie się do zlecenia Klienta. Każde niestandardowe zlecenie jest możliwe, jeśli oczywiście mieści się w budżecie Klienta.

Całkiem niedawno można było Nas zobaczyć na plenerowym wydarzeniu które odbywało się nad jeziorem maltańskim w Poznaniu.
Agregat Barracuda 28kW zasilał Najszybszy koncert świata organizowany przez radio VOX FM.
Całe wydarzenie wymagało zasilania z zewnętrznego agregatu prądotwórczego.
Wszystkie urządzenia elektroniczne działały bez zarzutu, sam agregat był niesłyszalny nawet w przerwach między utworami.
Agregaty prądotwórcze marki Barracuda wyposażone są w wysokiej klasy stabilizację Napięcia, oraz bezawaryjne, bezobsługowe i bezszczotkowe prądnicę marki Barracuda – zasilą śrutownik, spawarkę, komputer a nawet rezerwowo szpital – jeśli będzie taka potrzeba – Nasza kolejna realizacja z montażu agregatu prądotwórczego dla szpitala – już niedługo.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem agregatu prądotwórczego lub wynajmem agregatu prądotwórczego – zapraszamy do kontaktu 530-555-435

 

Sprawdź naszą ofertę > Generator prądotwórczy

Marcin Przybylski
29.05.2018